Tehetséggondozás

Zengő-bongó” tehetségműhely
 
Óvodánkban évek óta működik zenei tehetségműhely.
 
Célkitűzésünk, hogy olyan tehetségígéretekkel foglalkozzunk, akik éneklésben, zenei képességekben kiemelkednek társaik közül. Feladatunk, hogy megismerkedjenek a metallofonnal és egyszerű gyermekdalokat képesek legyenek eljátszani a hangszeren. Sokféle ritmushangszerrel, zenei segédeszközzel rendelkezik óvodánk, mely lehetővé teszi zenei emlékezetünk, képzeletünk fejlődését.
 
 
8 gyermek jár heti rendszerességgel a műhelybe, ahol sok-sok zenei élménnyel gazdagodnak mindannyian.
 
Célunk, hogy a gyermeket mozgása, örömteli együtt-éneklése megalapozza a zene iránti érdeklődésük, szeretetük igényét a későbbiekben. Igyekszünk az ünnepeknek, jeles eseményeknek figyelembevételével összeállítani a műhelymunka zenei anyagát.
 
 
Rendezvényeinken kis műsorral kedveskedünk óvodásainknak, valamint a szülőknek. Reméljük, hogy a gyerekek zene iránti érdeklődése, igénye a további életükben is fontos szerepet fog betölteni.
 
 
Fontos célkitűzésünk, hogy gyermekeink a hagyományaikon, zenei kultúrájukon túl megismerkedjenek más népek zenéjével, dallamvilágával is.
 
 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.